Bank przy przyjmowaniu naszego wniosku sprawdzi naszą tożsamość, gdyż musi upewnić się czy jesteśmy tą samą osoba za którą się podajemy. W tym celu musimy złożyć kopię dowodu osobistego i okazać dokument tożsamości do wglądu pracownikowi banku.

Ranking kredytów gotówkowych – przydatne informacje

W procesie ubiegania się o kredyt bardzo ważną rolę może odegrać porównywarka kredytów gotówkowych, podobnie jak ranking i kalkulator kredytowy to narzędzia, które pomogą i ułatwiają nam wybór odpowiedniej ofert kredytowej. Musimy wiedzieć o tym, że nie zawsze kredyt z niskim oprocentowaniem nominalnym jest najtańszym kredytem gotówkowym, z którego możemy korzystać. Dlatego nigdy nie powinniśmy sugerować się samym oprocentowaniem kredytu. Banki mogą podwyższyć korzyści finansowe czerpane z udzielanych zobowiązań poprzez wyższą prowizję czy dodatkowe zabezpieczenia spłaty.

Dzięki porównywarce kredytów unikniemy wielu błędów. Porównywarka analizuje oferty kredytowe pod kątem RRSO oraz całkowitego kosztu kredytowania, dzięki temu będziemy mogli podjąć decyzje o wyborze oferty dla nas najkorzystniejszej. W razie zaciągania kredytu gotówkowego ranking ofert ułatwi wybór tej, która będzie najatrakcyjniejsza. Warto zawsze sprawdzać w ofercie kredytowej, ile naprawdę kosztuje kredyt gotówkowy, aby w przyszłości nie zdziwić się wysokością ostatecznej raty kredytu.