Aby portfel był zawsze pełny :)

To content | To menu | To search

Tag - Kredyty gotówkowe

Entries feed

Jak dobrać odpowiedni kredyt gotówkowy w zależności od potrzeb

Kredyty gotówkowe to bardzo różnorodne oferty, spośród których klienci mogą wybierać te najbardziej dopasowane do ich oczekiwań. Na pewno do najczęściej zaciąganych zobowiązań zalicza się tak zwane kredyty konsumpcyjne, czyli takie gdzie klient otrzymuje gotówkę bez tłumaczenia, na jaki cel mu potrzebna.

Banki jednak oferują szereg różnorodnych kredytów, pozwalających na sfinansowanie bardzo wielu celów. Bywa, że te przeznaczone na konkretny cel mają znacznie bardziej korzystne dla klientów warunki, jak na przykład o wiele niższe oprocentowanie czy też mniejsze prowizje. Do kredytów, przy których ma to bardzo istotne znaczenie na pewno zaliczają się kredyty mieszkaniowe. Ze względu na fakt, iż zaciągane są na bardzo długie okresy czasu nawet niewielka zmiana oprocentowania skutkuje dla klienta sporo niższą kwotą do zwrotu. Często także poza tym, iż bank płaci za wskazane mieszkanie czy dom klient może otrzymać także dodatkową gotówkę, która może być przeznaczona na przykład na umeblowanie czy wykończenie zakupionego domu.

Continue reading...

Jakie mamy kredyty gotówkowe.

Wiele osób bez wziętego kredytu nie byłoby w stanie na nic sobie pozwolić. Trudno byłoby uzbierać pieniądze na budowę domu, kupno mieszkania, czy też samochodu. Kredyty gotówkowe pozwalają spełniać takie właśnie marzenia. W bankach można znaleźć bardzo szeroką ofertę kredytów. Można wybrać taki, który będzie dla nas najlepszy i ze spłatą którego będziemy w stanie sobie poradzić. Kredyty gotówkowe zawsze wypłaca kredytodawca do rąk kredytobiorcy w formie gotówki. Pieniądze mogą być wypłacone do ręki lub przelane na konto klienta. Pieniądze możemy wydać na co tylko chcemy. Bank nie będzie sprawdzał, do czego nam potrzebne pieniądze, ani nie będziemy musieli się z nich w żaden sposób rozliczać. Pieniądze należą do nas i możemy je ulokować w co tylko chcemy.

Continue reading...