Aby portfel był zawsze pełny :)

To content | To menu | To search

Tag - banki

Entries feed

Kredyt dla firm w Idea banku

computer-767784_640.jpg Wśród wielu osób, które są zainteresowane ofertami kredytowymi dla firm, jakie pojawiły się w ostatnio na polskim rynku finansowym na szczególną uwagę zasługuje Kredyt Fair z Idea Banku z oprocentowaniem wynoszącym 4,99%. Kredyt ten jest uruchamiany w formie limitu na rachunku bankowym. Górna granica przyznanych w taki sposób środków może wynieść do 50 tysięcy złotych. Co ważne Idea bank nie pobiera na starcie w ogóle kosztów, ani żadnych prowizji.

Continue reading...

Z oszczędnościami do banku

euro-96291_640.jpgBanki w dzisiejszych czasach, mają niezwykle rozwinięte propozycje produktów finansowych dla swoich klientów. Ich oferty są bogate, różnorodne i korzystne dla klienta, co ma wielkie znaczenie dla każdego nowego i stałego klienta. Wśród produktów bankowych, bardzo dużą popularnością cieszą się lokaty bankowe. Przez pojęcie lokaty bankowej, można zrozumieć przekazanie swoich oszczędności do wybranego banku na określony w umowie czas i wyciągnięcie ich z tego banku po tym czasie w kwocie powiększonej o naliczone odsetki. Wejdź tutaj to najprostszy sposób na dobry kredyt, bez trudu i kłopotu. Zważywszy na to jak wielki mamy obecnie wybór lokat bankowych, możemy wybrać dla siebie lokatę, która zaspokoi nasze wszystkie oczekiwania.

Propozycje lokat bankowych, są przeróżne. Wiele zależy od banku i jego propozycji produktów bankowych. Pomimo tego, że większość lokat opiera się na tych samych zasadach, to oferty banków mogą się różnić. Jedne z nich mają bardzo duży wybór produktów w kwestii lokat bankowych, inne oferują tylko kilka propozycji. Dlatego przed podjęciem decyzji o konkretnej lokacie, warto zapoznać się z informacjami na jej temat w Internecie. Istnieje bardzo dużo różnorodnych rankingów i porówywarek internetowych, gdzie można znaleźć wszystkie zalety i wady poszczególnych lokat bankowych. Takie rankingi mogą mieć konkretne przeznaczenie. Niektóre porównują oprocentowanie lokat, inne okres trwania, jeszcze inne korzyści wynikające z lokat w danych bankach. Warto zajrzeć na strony z takimi rankingami, bo dzięki nim można przekonać się, która lokata będzie dla nas najkorzystniejsza.

Ludzie mają różne oczekiwania po lokacie, którą zakładają w banku. Każdemu zależy na tym, by jak najwięcej zarobić na lokacie. Czyli ważne jest dla nich oprocentowanie lokaty. Największe oprocentowanie oferują lokaty długoterminowe. Jest ich kilka rodzajów, ale ich główną zasadą jest to, że nie można ich założyć na okres krótszy niż 1 rok i dłuższy niż 7 lat. Są też klienci banków, którym zależy na możliwości wyciągania pieniędzy z lokaty w dowolnym momencie. To mogą im zaproponować lokaty krótkoterminowe. Do najpopularniejszych z nich, należą lokata nocna i lokata jednodniowa. Obie mają charakter odnawialny i każdego dnia są wznawiane, w zależności od warunków umowy. Takie lokaty mają niskie oprocentowanie, ale można wyciągnąć z nich pieniądze w momencie, który nam odpowiada. Jest to bardzo wygodne i praktyczne, dlatego też mnóstwo ludzi decyduje się na tego typu lokaty bankowe.