Aby portfel był zawsze pełny :)

To content | To menu | To search

Tag - kredytobiorcy

Entries feed

Auto kredyt – najczęściej zadawane pytania

Dzisiaj liczne instytucje finansowe pomagają ludziom na całym świecie uzyskać pojazd, którego potrzebują, bez względu na ich obecną sytuację finansową. Specjalizują się w finansowaniu samochodów w przypadku złych historii kredytowych, upewniając się, że znajdziesz kredyt samochodowy, na który zasługujesz.

Tutaj znajdziesz pytania zadane przez kierowców takich jak Ty, które wyjaśnią, w jaki sposób instytucja finansowa może pomóc Ci dostać się do nowego, wspaniałego samochodu.

Czego potrzebuję, aby uzyskać wstępną kwalifikację i zatwierdzenie? Jeśli kiedykolwiek zapytałeś: „Czego potrzebuję, aby uzyskać wstępną kwalifikację i zatwierdzenie?” Znajdziesz wszystkie odpowiedzi tutaj w naszym podręcznym przewodniku.

coins-1726618_1920.jpg

Continue reading...

Nowa praca i hipoteka – jakie szanse na zgodę?

Istnieje wiele wymagań, które musisz spełnić, ubiegając się o nową hipotekę lub kiedy planujesz refinansować istniejącą pożyczkę. Kredytodawcy będą przyglądać się twoim poziomom zadłużenia, dochodom i wynikom kredytowym. Będą również patrzeć na historię zatrudnienia. Na szczęście uzyskanie kredytu hipotecznego wraz z nową pracą jest dalekie od niemożliwego zadania.

Ogólna zasada mówi, że kredytodawcy wolą współpracować z kredytobiorcami, którzy pracowali w tej samej firmie przez co najmniej dwa lata. Ale ta zasada daje więcej swobody niż inne wymagania dotyczące tego tematu. Z tego powodu kredytodawcy hipoteczni chętniej przeoczają historię zatrudnienia wypełnioną świeżymi miejscami w nowych firmach, niż niską wiarygodnością kredytową lub wysokim wskaźnikiem długu do dochodu.

Continue reading...