Wśród wielu osób, które są zainteresowane ofertami kredytowymi dla firm, jakie pojawiły się w ostatnio na polskim rynku finansowym na szczególną uwagę zasługuje Kredyt Fair z Idea Banku z oprocentowaniem wynoszącym 4,99%. Kredyt ten jest uruchamiany w formie limitu na rachunku bankowym. Górna granica przyznanych w taki sposób środków może wynieść do 50 tysięcy złotych. Co ważne Idea bank nie pobiera na starcie w ogóle kosztów, ani żadnych prowizji.

Oferta kredytu gotówkowego

Nowa oferta kredytowa w postaci kredytu dla firm w Idea Banku – to Kredyt Fair. Oferta ta powinna się znaleźć w kręgu zainteresowania właścicieli firm, którzy nie korzystali dotąd z usług tej instytucji . Jako nowi klienci mają dużą szansę na uzyskanie atrakcyjnego oprocentowania kredytu, które wynosi niecałe 5 procent.

Jak dostać kredyt Fair

Aby dostać Kredyt Fair w Idea Banku, trzeba złożyć wniosek. Nie trzeba w tym celu odwiedzać placówki tego banku, szczególnie gdy nie jest okolicy klienta. Aby uzyskać kredyt dla firm wystarczy jedynie wypełnić formularz, który jest dostępny stronie internetowej banku. Co najważniejsze do zaakceptowania wniosku nie jest wymagane przedstawienie zaświadczeń z ZUS, oraz z Urzędu Skarbowego. Wystarczy jedynie historia konta firmowego z ostatnich 6 mc. W taki sposób można zdobyć środki z Kredytu Fair, jakie maksymalnie mogą wynieść nawet 50 tys. złotych. Kwota ta dostępna jest dla właścicieli firm, także bez zabezpieczeń na kredycie. Maksymalny okres kredytowania tego kredytu wynosi pół roku.

Zalety kredytu w Idea banku

Najważniejsze zalety Kredytu Fair w Idea Banku jest 0 kosztów na starcie oraz zero złotych prowizji gdy nastąpi wcześniejsza spłata. Do uruchomionego tego kredytu otrzymuje się wygodny w prowadzeniu rachunek w banku z najnowszą bankowością internetową. Bankowość ta ma tradycyjne funkcje, z możliwością dokonywania przelewów, albo założenia lokaty bankowej, i inne przydatne rozwiązania, jakie mogą być wygodne w czasie prowadzenia firmy. Z tych udogodnień na dużą uwagę zasługuje min. oprogramowanie do wystawiania faktur, oraz wirtualny sejf, albo prognozowanie przepływów finansowych.

Warto zaznaczyć, że oferta Idea Banku dostępna jest wyłącznie dla właścicieli firm, którzy nie korzystali do tej pory z usług tej instytucji finansowej oraz nie mają spłaconego albo aktywnego kredytu dla firm w Idea Banku. Jednak jest to oferta atrakcyjna, szczególnie dla właścicieli firm, którzy starają się dopiero o dofinansowanie do swej działalności.

Wielu przedsiębiorców rozwija biznes w taki sposób iż pożycza pieniądze od rodziny, albo wchodzi w spółkę z osobą, jaka dysponuje kapitałem na start, czy też poprzedza założenie swej firmy oszczędzając pieniądze, pozwalające później na sfinansowanie wydatków. Inny model to np. wykonywanie przez jakiś czas pracy, która nie jest dla przedsiębiorcy za bardzo satysfakcjonująca, ale pozwala na to by zgromadzić kapitał na rozpoczęcie docelowej, działalności.

Komentarze są wyłączone.