Idea Bank po raz kolejny wprowadza promocję dotyczącą oszczędzania. Tym razem jest to jednak usługa, która kierowana jest nie tylko do nowych usługobiorców instytucji, ale wszystkich zainteresowanych. W przeciwieństwie do znanej Lokaty Happy, Lokata Tylko Teraz ma bardzo elastyczne warunki, a także atrakcyjne oprocentowanie. Warto zatem dokładnie poznać najnowszą promocję i zastanowić się czy to nie jest usługa godna zainteresowania.

Lokata Tylko Teraz pojawiła się w ofercie Idea Banku do odwołania, a maksymalny okres trwania lokaty to tylko 2 miesiące. Oprocentowanie oszczędności wpłaconych na rachunek objęty promocją wynosi 2,75%, co w przypadku Klientów, którzy nie mogą skorzystać z promocji dla nowych Klientów jest doskonałym rozwiązaniem.

Co oferuje Idea Bank?

Lokata Tylko Teraz po raz drugi pojawiła się wśród usług Idea Banku, skierowanych do oszczędzających. Tym razem oprocentowanie wynosi 2,75% czyli o 0,25% mniej niż podczas ostatniej edycji promocji. Jest to jednak wciąż atrakcyjna oferta mając na uwadze oprocentowanie innych lokat, które nie posiadają praktycznie żadnych ograniczeń.

Idea Bank udostępnia nową promocję wszystkim zainteresowanym. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi Klienci, jak i te osoby, które w przeszłości lub aktualnie są związane z instytucją.

Lokatę Tylko Teraz można podpisać na 2 miesiące. Minimalna kwota jaka oczekiwana jest od usługobiorcy by otworzyć lokatę to 500,00 złotych. Maksymalna kwota, którą Idea Bank uwzględnia w przypadku tej oferty, to aż 1 000 000,00 złotych. Minusem oferty jest jednak utrata odsetek w przypadku zerwania umowy przed terminem.

Jak założyć Lokatę Tylko Teraz?

Aby skorzystać z produktu konieczne jest wypełnienie formularza na stronie banku lub poprzez aplikację mobilną. Jest to bardzo proste i wymaga zaledwie kilku minut, by wypełnić najważniejsze informacje. Utworzenie lokaty online jest ogromnym ułatwieniem, dzięki któremu można zyskać cenny czas i cieszyć się minimalnymi formalnościami. Pamiętaj, że po podpisaniu umowy, maksymalnie w ciągu dwóch dni, konieczne jest wpłacenie oszczędności na depozyt.

Lokata jest automatycznie odnawiana, na kolejne dwa miesiące, jednak oprocentowanie takiej lokaty jest już znacznie niższe, ponieważ bank zapewnia tylko standardowe warunki. Jeżeli nie chcesz przedłużenia lokaty wystarczy w dowolnym momencie trwania umowy zgłosić takie zastrzeżenia telefonicznie lub osobiście w oddziale banku.

Dla nowych Klientów

Jeżeli nadal nie skorzystałeś z promocyjnej Lokaty Happy, koniecznie przemyśl możliwość wpłacenia oszczędności na rachunek o wyższym oprocentowaniu. Idea Bank gwarantuje oprocentowanie o wysokości aż 4,00% w przypadku nowych usługobiorców, którzy wpłacą maksymalnie 10 000,00 złotych. Umowa zawierana jest na 3 miesiące, a po tym okresie bank oferuje standardowe oprocentowanie dla zamrożonych środków.

Komentarze są wyłączone.