Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Kredyt na kwotę 50 tysięcy złotych będzie już zobowiązaniem jakie rozłożymy na nieco więcej rat. Sprawdzimy ile będzie nas kosztował ten kredyt w Banku BGŻ BNP Paribas, jeżeli wybierzemy okres kredytowania wynoszący 72 miesiące. Pożyczasz 50 000 złotych, a oddajesz 70 704 złotych. Kredyt będzie nas kosztował 20 704 złote. Jak łatwo wyliczyć każda z rat miesięcznych będzie po 982 złote. Kwota jaką można pożyczyć w Banku BGŻ BNP Paribas to kwota od 30 001 złotych do 120 000 złotych, okres kredytowania wynosi natomiast od 6 do 84 miesięcy.

Oprocentowanie nominalne może wynosić od 5 do 10% w skali roku. Bank ustala je indywidualnie pod konkretnego kredytobiorcę. Jeżeli chodzi o prowizję jaką nalicza bank za udzielenie zobowiązania wynosi ona obecnie 10% kwoty kredytu jaka została przyznana. Prowizja przygotowawcza może być zerowa, ale może wynosić nawet 15%. O tym jaka będzie jej wysokość bank zadecyduje sam do konkretnego przypadku. Obowiązkowa jest karta kredytowa, aby móc wziąć w Banku BGŻ BNP Paribas kredyt gotówkowy. Opłata za taką kartę kredytową za cały rok wyniesie nas 72 złote. Jest to dodatkowy koszt kredytu o jakim niekoniecznie można dowiedzieć się z reklamy oferty. Jest to kredyt gotówkowy z jakim nie wiążą się jakieś bardzo wygórowane dodatkowe koszta. Prowadzenie rachunku potrzebnego do spłaty jest za darmo, a prowizja za wcześniejszą spłatę zobowiązania nie jest przez bank pobierana. Jeżeli jednak będziemy chcieli zmienić harmonogram spłat kredytu lub zmienić okres kredytowania za to trzeba będzie zapłacić po 40 złotych. Wydłużenie okresu kredytowania również nie jest darmowe. Taka czynność bankowa będzie nas kosztowała 0,5% kwoty objętej zmianą warunków. Za każde upomnienie o zaleganiu w spłacie rat kredytu zapłacimy 30 złotych. Kilka takich monitów i dodatkowe koszta kredytu mogą być całkiem duże.

Co do dokumentów jakie trzeba przedstawić w banku chcąc otrzymać kredyt gotówkowy to przede wszystkim zaświadczenie od pracodawcy o zarobkach. Może być to zaświadczenie odnośnie umowy o pracę na czas określony lub nie określony. Można również otrzymywać dochody z działalności gospodarczej, czy też emerytury, jak również mieć dochody z własnego gospodarstwa rolnego, czy też pracować na umowę zlecenie. Drugim z dokumentów jaki będzie nam potrzebny jest zgoda współmałżonka, jeżeli pomiędzy małżonkami istnieje wspólność majątkowa. Będzie to potrzebne jeżeli wysokość kredytu przekracza 20 tysięcy złotych. Chyba największą z zalet tej oferty jest to, że aby otrzymać kredyt gotówkowy trzeba spełnić minimum formalności. Swoje dane można podać przez telefon, a zaświadczenie o zarobkach można w wygodny sposób przesłać elektronicznie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Decyzja kredytowa łącznie z przelaniem pieniędzy na rachunek kredytobiorcy trwa zaledwie jeden dzień roboczy. Można szybko otrzymać potrzebne pieniądze. Dla kredytów dla kwoty powyżej 50 tysięcy złotych można zmniejszyć wysokość prowizji jeżeli dodatkowo wykupi się dla takiego zobowiązania ubezpieczanie. Termin spłaty również można przedłużyć, co może okazać się na wagę złota, jeżeli kredytobiorca znajdzie się w naprawdę trudnej sytuacji finansowej. Nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć za kilka miesięcy. Wiele klientów jest zadowolonych z tej oferty kredytu gotówkowego. Wpływy na konto nie są akceptowane jako zaświadczenie o dochodach co dla wielu osób może być minusem tej oferty. W wielu przypadkach, kiedy jest to zobowiązanie na wyższą kwotę bank przyznanie takiego kredytu uzależnia od wykupienia ubezpieczenia.

Komentarze są wyłączone.